wybielanie zębów

Wybielanie zębów Rydzyna

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie musi być właśnie kwestią genów. Dzięki dobrym środkom wybielającym pięknymi zębami może bawić się każdy z nas!

Wybielanie zębów Ostroróg

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Grupa osób korzysta zęby w kolorze kremowym lub kilka żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze dobrze z nas decyduje się na wybielanie zębów, aby posłać im chciany odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak także w gabinecie stomatologicznym. Jaka metoda będzie najszczęśliwsza, by uzyskać optymalny efekt?

Spis treści:

Co oddziałuje na zdrowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym zatem polega?
Jak wybielić zęby – w lokalu lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów również własnych środków stomatologii estetycznej?
Co oddziałuje na zdrowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów że istnieć ciekawy – od bieli aż do kolorów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim elementami genetycznymi, czyli u wszystkiej dziewczyny że być on kilka inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze samodzielnie mamy wpływ na stan uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w niniejszym picie dużej dawek herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów i mogą wpłynąć na ich kolor.

Co dużo, odcień uśmiechu dostosowuje się wraz z wiekiem. U starych osób dołącza do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego też żółtawa zębina jest wówczas mocniej widoczna.

Ale choćby w niniejszych przypadkach można nabyć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim stanowi toż możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym zatem polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej buduje się wybielanie zębów Kraków to pewne z wielu miast, gdzie możemy użyć takich środków w gabinetach stomatologicznych, tylko do dyspozycji posiadamy także specjalne preparaty do gruncie w domu.

Na czym tak polega wybielanie zębów? To mechanizm liczący na przyznaniu im jaśniejszego odcienia. Niczym on występuje? Powszechnie kieruje się to odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w odpowiednich stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, ale warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów oraz dziąseł jako istotny skutek uboczny.

W relacji do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu albo te należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby zajmować się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w lokalu lub u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na skorzystanie z preparatów danych do swego użytku, ale również mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z zabiegów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwala na wypracowanie optymalnych efektów, ale należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę stanowi ich siła – to efekt uzyskamy szybciej, ale musimy brać się oraz z ogromniejszym kosztem.

Wybielanie zębów Ostroróg

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najszczęśliwsza? Sprawdź teraz istotne dane o wszystkiej z nich zaś wyszukaj taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W wszelkim sklepie możemy zakupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które zawierają ogromniejszą część substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a ponadto mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z wykorzystaniem past jest możliwe, ale nie u wszystkiej kobiety daje dobry efekt. Co dużo, należy wspominać o tym, by nie stosować ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą wykonywać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej podatne na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Ostroróg

Paski do oczyszczania zębów

Do domowych metod wybielania zębów określa się także paski wybielające. Stanowią więc nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które nakleja się na wysoki i niski łuk zębowy. Działają często na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W niniejszym przykładu efekt wybielania że istnieć skuteczniejszy niż w porównaniu do past, ale nie będzie on tak spektakularny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania to przeważnie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Ostroróg

Żele wybielające

Mają działanie zbliżone do pasków, ale podawane są na zęby z wykorzystaniem pędzelka albo w katalogu wraz z żelem uważają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów to przeważnie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z wykorzystaniem nakładek, które następnie przejmuje się żelem wybielającym. W porównaniu do oczyszczania zębów w zakładu pacjenta, dostosowuje się to większe stężenia związków wybielających, dlatego też uśmiech że stanowić ciągle bielszy!

Zabieg zaczyna się od wykonania wycisków zębów, na treści których formuje się następnie specjalne osłony z tworzywa nakładane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do używania w zakładu. Pacjent powinien kierować go dowolnego dnia, wypełniając nakładki i stawiając je na zęby.

Okres bycia diet to głównie z 7 do 14 dni, przy czym efekt może podeprzeć się na znaczniejszy godzina niż w sukcesie wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Ostroróg

Wybielanie lampą

Druga oferta dostępna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W niniejszym przykładu odnosi się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która robi ich aktywację. Taka strategia idzie na osiągnięcie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to pewne z miast, gdzie stanowi ono tanie, uznawane jest za najlepszą drogę. To efekty wybielania są najlepsze – można nabyć bardzo wyższą różnicę w odcieniach zębów niż z wykorzystaniem nowych metod. Istnieje toż również zabieg bardzo intensywny – raz wykonany pozwala na mieszkanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to wygodna metoda, która robiona jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Ostroróg

Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko z razu po zabiegu, ale także na duży czas po nim, należy wspominać o odpowiednim postępowaniu. Ważna stanowi w niniejszym przykładu tak zwana biała dieta. Co więc stanowi?

Biała dieta to dieta, która wystawiana jest po zabiegach wybielania zębów, a też innych zabiegach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, które potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między sprzecznymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a także z różnych produktów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także poleca się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, pomagaj im dłużej wykonywa się jej zaleceń, tym cudowniejsze produkty można nabyć. Wówczas biel zębów po sposobie że istnieć odpowiedzialna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który pozwoli na osiągnięcie znacznie atrakcyjnych efektów, ale należy wspominać o tym, że nie wszystkie zęby potrafią być ludzie wybielaniu.

Związki wybielające chodzą ale na zęby naturalne, dlatego więcej nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków bądź te plomb w zębach. Wobec tego pani będące znaczną zawartość wypełnień potrafią nie osiągnąć właściwych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie publiczny a chyba podawać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – dostosowuje się to specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Przydatny jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna więc nie tylko wybielanie zębów Kraków oraz w następujących miastach. To więcej pełna paleta innych środków, które zezwalają na osiągnięcie efektu bielszych zębów. Z czego warto sięgnąć?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na rozwiązaniu z nich osadu i kamienia nazębnego. U dużo osób idzie na osiągnięcie znacznie udanego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są także przed wybielaniem zębów, by dostać doskonalsze wyniki.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to niewielkie płatki porcelany, które gromadzone są na zębie. Ich celem jest korekta kształtu zęba, a też jego koloru. Dzięki licówkom można otrzymać znacznie wartościowe rezultaty i bawić się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na jakiś ząb. Wybielanie zębów Ostroróg

Korony

Korony protetyczne kierowane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zmieniają go oraz umożliwiają na prowadzenie jego funkcji. Korony można mieścić na naturalnym korzeniu czyli na implancie stomatologicznym.

Korona pozwala na głęboką zmianę koloru zęba, a też że istnieć używana w sensu poprawy estetyki uśmiechu w sukcesie, gdy ząb nie jest możliwy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów również własnych środków stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz dobry gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wygrać z całej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments