UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w zapasach w trybie wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w krótkim Stargardzie a wkład w nim zdobyło 244 najlepszych młodych zapaśników z wszystkiego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej spośród nich napisałem się Aleksander Polguj, który w grupie do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w wyniku pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni był zarówno efekt w roli do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem wysoce dumny z obecnych panów ponieważ odwalili kawał dobrej rzeczy nie właśnie na zawodach lecz zarówno na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam okazję że przyszłe lata współpracy przyniosą coraz wyższe sukcesy nie właśnie na arenach kraju a także także na końcach Europy albo i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najszybszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments