Ścianki prysznicowe – rodzaje i zastosowanie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Ścianki prysznicowe - rodzaje i zastosowanie

Ścianki prysznicowe – wszystko co warto o nich wiedzieć przed pierwszym zakupem.

Analizując temat ścianki prysznicowe- rodzaje i zastosowanie, warto wspomnieć, iż na rynku znaleźć można bogaty wybór tego typu produktów.

W ofercie renomowanych firm znajdują się różnego rodzaju ścianki prysznicowe, które można dostosować do stylu aranżacyjnego posiadanej łazienki, jak również do indywidualnych preferencji każdego klienta. Możesz wybrać ścianki narożne typu walk in, które przeznaczone są do montażu w kabinach bez brodzika, a także ścianki wolnostojące z elementami ruchomymi i szyby prysznicowe gięte. W zależności od stylu, w jakim urządzona jest łazienka, można zdecydować się na:

  • ścianki prysznicowe przezroczyste
  • ścianki prysznicowe grafitowe,
  • ścianki prysznicowe ze zdobieniami laserowymi,
  • ścianki prysznicowe z powłoką ochronną Easy Clean.

Wiele osób wybiera rozwiązanie w postaci ścianek narożnych typu walk-in, wykonanych ze szkła hartowanego, na powierzchni którego umieszcza się grafikę naniesioną laserowo.

Ścianki prysznicowe – rodzaje i zastosowanie ich w pokoju kąpielowym w domu lub mieszkaniu

Doskonałej jakości ścianki prysznicowe są łatwe w samodzielnym montażu, ponieważ składają się wyłącznie z kilku elementów, które można dopasować do siebie bez potrzeby posiadania specjalistycznych narzędzi. Ścianki prysznicowe są dostępne w różnych rozmiarach i mogą być montowane na brodziku lub też bezpośrednio na posadzce. W ściankach prysznicowych typu walk-in listwa aluminiowa doskonale maskuje mocowania, dzięki czemu kabina prysznicowa prezentuje się bardzo estetycznie. Ponadto w tego typu rozwiązaniach istnieje możliwość montażu drążka do ściany prostopadłej oraz regulacji drążka usztywniającego. Odpowiednia regulacja przyścienna ścianek prysznicowych niweluje nierówności ścian, a także umożliwia dostosowanie kabiny prysznicowej do ich krzywizny. Dzięki temu następuje optymalne wyregulowanie prysznica względem wanny, brodzika czy posadzki.

Czym wyróżniają się dobrej jakości ścianki prysznicowe?

Użyte do produkcji bezpieczne szkło hartowane jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które często narażone są ścianki prysznicowe w łazience. Zastosowanie elementów wykończeniowych w postaci profili, zawiasów i mocnych uchwytów, wpływa korzystnie na walory estetyczne tych produktów, a z drugiej zaś strony zapewnia ich bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. Dobrej jakości ścianki prysznicowe możesz zamówić w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Oferowane przez nich produkty spełniają rygorystyczne normy, przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Do produkcji oferowanych ścianek prysznicowych używa się grubego szkła hartowanego oraz najwyższej jakości materiałów.

Ścianki prysznicowe są nieodzownym elementem kabin prysznicowych z brodzikiem, montowanych na wannach, a także tych bez brodzika. To produkty, które cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród właścicieli domów, jak i mieszkań. Dlatego warto poważnie rozważyć zakup wysokiej jakości ścianki prysznicowej.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Doradca Finansowy Leszno
Doradca Finansowy Leszno

Wiarygodność danego brokera Wiarygodność danego brokera możemy zobaczyć dzięki przeanalizowaniu jego licencji, certyfikatów, pozwoleń, jak natomiast tegoż albo wybrany podmiot

Czytaj więcej »
Play Pleszew
Play Pleszew

Aplikacje pogodowe wypierają klasyczne prognozy emitowane w tv lub radiu. Dzięki nim umiemy w niedaleki sposób dowiedzieć się, jaka aura

Czytaj więcej »